Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου ⏱ (07.01.2017)



ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017





Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σκαλιστής, Βασιλείου


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τόλιου, Παραδείση





Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Λιούτσιας

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Μπέλλου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου

19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κόντος

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.

17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.

15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΨAΡΡΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Ράμπαντι

18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΛΟΛΙ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ

20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος

14:45 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Γιοβανούδα

16:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Δαουλζής

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Προεστού, Κωστοπούλου

17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουλώνη

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης



Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής



Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου

15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Δρακοπούλου Τουκμενίδου

14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Μακαρώνης, Παληογιάννη