Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής ⏱ (08.01.2017)


KYΡIAKH 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Παραδείση, Γαλάνη Π.


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι.,Ηλιάσκος

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Γαλάνη Π.

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Σακαλής

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ. Τουκμενίδου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κωστής, Κοέν

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Πασχαλίδου, Μούστος





Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β,
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΑΣΠΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Άντωγλου

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη

13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σακαλής

15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΑΚΡΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Κατρακυλίδου

16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Τσιουμλέκης

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Αλεβιζάτος

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δρακοπούλου

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα

13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος

14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Παληογιάννη

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής