Main Ad

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ ⏰ (Σαββάτου 14.01.2017)



ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Δήμας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΜΑΡΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Δήμας

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
νέο Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπουρνάς
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
18:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Λιούτσιας
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Πισκιούλης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΟΛΙ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΣΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ICBS 2009 ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Κούλλιας
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Μ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννιδης
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Καλπακίδου
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τουκμενίδου
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι