Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης- Τετάρτης ⏱ (15-16-17-18ης Ιανουαρίου 2017)





KYΡIAKH 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Άντωγλου, Αλεξανδρόπουλος
19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κολοκυθάς, Σακαλής
16:00 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ Π.Α.Ο.Δ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Χ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ., ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Δήμας, Καραγεωργόπουλος



Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Σακαλής



Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Σαραφοπούλου
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΣΠΑ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κόντος
15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
νέο Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Κάτσης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΛΙ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπουρνάς
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη,
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.,
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κατρακυλίδου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου , Φωστηρίδου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Χρηστίδης
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ICBS 2009 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Γαλάνη Π.
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ.
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Σκαλιστής
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΔΟΥΒΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ.
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Βασιλείου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ζηδιανάκης



Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΜΕΝΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ., ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ



ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΑΓΡΑΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Παπαδόπουλος Κ.
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κούλλιας, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοποπούλου Χ., Κωστής, Κοέν
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΤΖΙΜΑ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Καλπακίδου, Κωστοπούλου
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης, Χαλκίδης
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Παραδείση, Σακαλής
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιας, Σκαλιστής
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μούστος, Ράμπαντι
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ Α.Σ. ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Δρακοπούλου
19:45 E.K.O. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Χρηστίδης, Ηλιάσκος
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης



ΤΡΙΤΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Προκριματική φάση Κ/20 :
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Σακαλής
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Κοέν

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
21:45 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. ~ Α.Σ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΑΝΤΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Κόντος
19:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β.


ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Αστερνός, Σακαλής

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
21:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Σαραφοπούλου, Κούδας
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Ζηδιανάκης
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΑΡΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Χαλκίδης
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Κολοκυθάς
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ,. Βουζούκου, Ράμπαντι

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δρακοπούλου, Σιωζόπουλος


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Κοέν, Τσιουμλέκης


Προκριματική φάση Κ/20 :
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Προεστού


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
21:30 XANΘ Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΗΜΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος