Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής ⏱ (15.01.2017)



KYΡIAKH 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Άντωγλου, Αλεξανδρόπουλος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κολοκυθάς, Σακαλής
16:00 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ Π.Α.Ο.Δ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Χ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ., ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Δήμας, Καραγεωργόπουλος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Σακαλής

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Σαραφοπούλου
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΣΠΑ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κόντος
15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
νέο Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Κάτσης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΛΙ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπουρνάς
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη,
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.,
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κατρακυλίδου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου , Φωστηρίδου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Χρηστίδης
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ICBS 2009 ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Γαλάνη Π.
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ.
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Σκαλιστής
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΔΟΥΒΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ.
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Βασιλείου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ζηδιανάκης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΜΕΝΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ., ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ