Main Ad

Το σημερινό πρόγραμμα της Ε.ΚΑ.Σ.Θ ⏰ (Παρασκευή 20.01.2017)



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
 

 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Κωνταντίνου, Αστερνός, Παπαδόπουλος Κ.
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Παραδείση, Άντωγλου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου Ν., Σακαλής
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Αδαμίδης, Αλεβιζάτος
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Δρακοπούλου, Προεστού
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Λεονταρά
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου, Μπουρνάς
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος, Βασιλείου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Λιούτσιας
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β., Βουδούρης



Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Κωστανάκη, Καλπακίδου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Καζαντζίδου, Σκαλιστής
19:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Λιούτσιας, Κουκουβίνου
21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Γ., Ζηδιανάκης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., KRKOBABIC
Γραμματεία: Κοκκινά, Σφείκου, Παληογιάννη
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σωτηριάδου, Δήμας
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας., Λαζόγλου, Ιωαννίδης


Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ανανιάδης, Ηλιάσκος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τόλιου, Φωστηρίδου
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Ντουβαλέτης, Κοέν


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας., Λαζόγλου, Ιωαννίδης


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης