Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων Σαββάτου (21ης Ιανουαρίου 2017)






ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ιακωβίδου, Ηλιάσκος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΛΟΛΙ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κωνσταντίνου, Ζαφειριάδου Ν.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κούλλιας
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Παραδείση, Αρβανιτίδης
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Άντωγλου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ.
Β’ φάση ΕΦΗΒΩΝ :
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου
17:30 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
18:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλλια
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΡΑΚΑΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Άντωγλου
ALL STARS 2003
8:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΟΚΚΙΝΟΙ ~ ΑΣΠΡΟΙ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής