Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων από Κυριακή μέχρι και Τετάρτη (22 ως και 25 Ιανουαρίου 2017)





KYΡIAKH 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP
21:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Παληογιάννη, Κουκουβίνου


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Στεφανίδου, Φωστηρίδου

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλλια

19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τερζίδης, Λιούτσιας

19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Δήμας

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Κωνσταντίνου, Διμπιτούζης Α

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Παραδείση, Σαραφοπούλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Παπαδόπουλος Μ.

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου, Βουλώνη

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Β.Α.Ο. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.

13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΨΑΡΡΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χαλκίδης

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κάπουλα, Σακαλής

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου,

13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.

10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κόνιαλη

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ανανιάδης

17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χρηστίδης

11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Αλεξανδρόπουλος

14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Παραδείση, Σαραφοπούλου

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειράδου Ν., Κούδας

14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Σαράφης

16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Τσιουμλέκης

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ.

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΓΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

13:30 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Δαγδηλέλη

17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Κοέν

12:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΙ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι

13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος

14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Κούλλιας

12:30 16.00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Κοέν

18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Μούστος, Ιωαννίδης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΨΑΡΡΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σκαλίστης





ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Βουζούκου, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ

20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Β.Α.Ο. ΛΟΡΤΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Παληογιάνη, Κουκουβίνου
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν,

20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΥΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ


Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Καπούλα, Σακαλής

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπέλλου, Τσιρακίδου

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης, Σακάρογλου


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα, Σακάρογλου

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ανανιάδης, Μπεκιάρης

21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λιούτσιας


Προκριματική φάση Κ/20 :
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου




ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Δήμας


Προκριματική φάση Κ/20 :
21:45 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡ., ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χατζέλης

21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

21:45 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ Β.Α.Ο.
ΤΣΑΚΙΛΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Αστερνός

21:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης


Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
21:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου

20:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜ.
Γραμματεία: Μπέλλου , Τσιρακίδου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Αλεβιζάτος


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

18:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κωτσόβολος

17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.



ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουζούκου, Ράμπαντι


Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
21:45 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΡΜΠΑ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ.

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΑΡΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Σακάρογλου

21:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
παλιό Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Κοέν

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Καζαντζίδου, Λιούτσιας

21:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κωστής, Κοέν

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Δήμας, Καραγεωργόπουλος

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης, Τσιούμλεκης

19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:15 Ε.Κ.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Τζήκα, Σακάρογλου

Προκριματική φάση Κ/20 :
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης

21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Χαλκίδης

21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:45 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου