Main Ad

Το πρόγραμμα αγώνων επόμενων ημερών Σαββάτου, Κυριακής και Δευτέρας (7, 8 και 9ης Ιανουαρίου 2017)




ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σκαλιστής, Βασιλείου



Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τόλιου, Παραδείση

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Λιούτσιας

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Μπέλλου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου

19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κόντος

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.

17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.

15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΨAΡΡΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Ράμπαντι

18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΛΟΛΙ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ

20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος

14:45 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Γιοβανούδα

16:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Δαουλζής

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου

20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Προεστού, Κωστοπούλου

17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουλώνη

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
 10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου

15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Δρακοπούλου Τουκμενίδου

14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Μακαρώνης, Παληογιάννη



KYΡIAKH 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Παραδείση, Γαλάνη Π.

19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι.,Ηλιάσκος

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Γαλάνη Π.

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς, Σακαλής

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Σακαλής

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ. Τουκμενίδου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κωστής, Κοέν

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Πασχαλίδου, Μούστος

19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μπέλλου Β., Λιούτσιας


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Χ#ιωάννου

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β,
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΑΣΠΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Άντωγλου

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη

12:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντική Α.

13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.

10:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

 14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σακαλής

15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.

16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Καλπακίδου

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΑΚΡΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Κατρακυλίδου

16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Τσιουμλέκης

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Αλεβιζάτος

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δρακοπούλου

12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα

13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος

14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Παληογιάννη

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής



ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΛΟΡΤΟΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Χ#ιωάννου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Παπαδόπουλος Κ., Μαρβάκης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντουπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Χατζέλης, Πισκιούλης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας

19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Φωστηρίδου

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Στεφανίδου, Διμπιτούζης Α.

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δρακοπούλου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Βουλώνη, Ράμπαντι

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΜΟΣΧΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου