Main Ad

EOK | Το πρόγραμμα των εξ’ αναβολής αγώνων Α1 Γυναικών, Β και Γ Εθνικής Ανδρών




Α1 Γυναικών: Το πρόγραμμα των εξ’ αναβολής αγώνων (13η αγωνιστική)


Σας ενημερώνουμε πως οι εξ’αναβολής αγώνες της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών θα διεξαχθούν ως εξής:

Τετάρτη 11 Ιανουαρίου

20.00 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

19.00 Παναθλητικός-Άρης

16.00 Πρωτέας Βούλας-Νίκη Λευκάδας

20.00 Αθηναϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου





B’ Εθνική: Το πρόγραμμα των εξ’ αναβολής αγώνων (13η αγωνιστική)


Σας ενημερώνουμε ότι, oι εξ αναβολής αγώνες της13η αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών θα διεξαχθούν ως εξής:

1ος Όμιλος

11/01/17 18.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΓΣ Απόλλων Σμύρνης

11/01/17 17.00 ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

11/01/17 17.00 Μανδραϊκός ΑΟ-ΓΣ Αμαρουσίου

11/01/17 17.00 ΑΣ Παπάγου-Πανερυθραϊκός ΑΣ

11/01/17 17.00 ΑΟ Τρίτων-ΚΑΠ

11/01/17 18.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς

25/01/17 18.00 ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-Πανελευσιανιακός

2ος Όμιλος

18/01/17 18.00 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης

18/01/17 17.00 ΑΣ Καστοριάς-ΓΣ Ερμής Αγιάς

18/01/17 17.00 ΑΣ Καρδίτσας-ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου

18/01/17 17.00 ΑΠΣ Φίλιππος Β.-ΧΑΝΘ

18/01/17 17.00 ΣΑ Στρατωνίου-ΣΑΑΚ Ανατόλια

18/01/17 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξ. – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

18/01/17 17.00 ΑΟ Αγρινίου-ΑΠΣ Αίας Ευόσμου

18/01/17 17.00 ΑΟ Πολυγύρου-ΚΣ Γέφυρας




Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα των εξ’ αναβολής αγώνων


Σας ενημερώνουμε ότι, oι εξ αναβολής αγώνες του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών θα διεξαχθούν ως εξής:

1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

11/01/17 18.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟ Πορφύρας

18/01/17 17.00 ΑΟ Ακράτας – ΚΑΟ Κορίνθου

18/01/17 17.00 ΑΟ Γλαύκος – ΓΣ Δάφνη Δαφνίου

18/01/17 17.00 ΑΟ Ερμιόνης – ΑΟ Άρης Πετρούπολης

18/01/17 17.00 ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμ. – ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου

18/01/17 17.00 ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Αχαγιά 82

18/01/17 17.00 ΑΕ Ικάρου Καλ. – Έσπερος ΑΟΠΑ

2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

18/01/17 17.00 ΑΣ Διαγόρας Δρυοπ. – Άρης Νίκαιας ΓΝΟ

18/01/17 17.00 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΓΣ Έσπερος Λαμ.

25/01/17 17.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης – Πόλις ΑΣ Καλλιθέας

25/01/17 21.00 ΑΕ Πεντέλης – ΓΣ Προμηθέας Χαλ.

3ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

18/01/17 17.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλ. – Βίκος Ζαγοροχώρια

18/01/17 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ.- ΓΣ Φαρσάλων

18/01/17 17.00 ΓΑΣ Μελίκης – ΦΟ Πρωτέας Γρεβ.

18/01/17 17.00 ΓΣ Ελίμειας – Εύαθλος

18/01/17 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

18/01/17 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΠΣ Ευκαρπίας

18/01/17 17.00 ΑΟΚ Αιγινιακός – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

18/01/17 18.00 ΑΣ Μακεδονικός – ΣΑΠΚ Νεάπολης

18/01/17 18.00 ΣΑ Αστέρας Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή

18/01/17 18.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα Καβ.

18/01/17 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού – ΑΕΣ Παναθλητικός

18/01/17 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών

18/01/17 18.00 ΑΣ Αν. Ακτή Ζέφυρος – ΜΑΣ Μαντουλίδης

18/01/17 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής – ΓΑΣ Χαλκηδόνας