Main Ad

EOK | Γ3ος ΟΜ Ανδρών : 12η αγ Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες







EOK | Γ3ος ΟΜ Ανδρών : 12η αγ Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες

ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ 100 73
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΜΕΛΙΚΗ ΓΑΣ 70 76
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ 60 81
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ 58 68
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 91 68
ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 90 70
ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ 69 49

Αναλυτικά

ΓΣ Φαρσάλων-Απόλλων Καλαμαριάς 100-73

Δεκάλεπτα: 29-28, 48-40, 75-57, 100-73

Διαιτητές: Δημάδης, Σαρακενίδης

ΓΣ Φαρσάλων (Λιάγκας): Φούντας 19 (5), Ίλτσογλου 9, Κούργιας 5, Λούτας 2, Ντίνος 6, Αναγνωστόπουλος Χρ. 7 (1), Αναγνωστόπουλος Γ. 30 (2), Παπακώστας 22, Τσιλούλης, Μακρής, Ντόνας.

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης-Γιαννικόπουλος): Χατζημιχαηλίδης, Αποστολου 8 (2), Γαϊτανίδης 2, Σουλούγκας 7 (2), Κουκουλίδης 6, Αναστασίου 5, Μωυσίδης 7 (1), Δοξάκης 7 (1), Καλαμπόκης 2, Στυλιανίδης 15 (1), Χατζής 4, Χατζίδης 10.



Αριστοτέλης Φλώρινας - ΓΑΣ Μελίκης 70-76

Δεκάλεπτα: 17-13, 30-39, 43-51, 70-76

Διαιτητές: Τσοκόλης, Λουλουδιάδης

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου): Τούζος 8 (2), Νικολάου , Τραϊανου 6 (2), Κέκελης 7 (1), Μήλιος, Σκαρλάτος 13 (1), Γυμνόπουλος 21 (1), Μίχος 10, Καραβατάκης, Βασιλείου 5, Δάμου.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης) : Λιόλιος 14 (1), Ρογκότης, Ζιάνας, Γιαννόπουλος, Παπαδόπουλος 6, Τζαφέρης Χρ., Στάκταρης, Παπαρόσης, Κυριακού 6 (2), Παραπούρας 35 (4), Κοτσαμπάσης 15 (2).



Νικόπολη Πρέβεζας - Πρωτέας Γρεβενών 69-49

Δεκάλεπτα: 20-15, 33-26, 52-39, 69-49

Διαιτητές: Παζώλης, Λελούδας

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 6 (1), Αργυρός 15 (1), Κιτσαντάς, Τσιτσώνης 5 (1), Ροντογιάννης 9 (1), Πολίτης 4, Παπαμιχαήλ, Μενιουδάκης, Νίκας 8 (1), Μακρόπουλος 8, Αγραπιδάκης, Μπάλλας 14

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μητρόπουλος 2, Ρίγκος 8 (1), Κολοβός 12 (1), Συλλάκος 4, Κιούρκας 4, Μπόζιαρης 10 (1), Λαφτίδης, Τζήμου 9 (3).



Βίκος Ζαγοροχώρια - ΓΣ Ελίμειας 60-81

Δεκάλεπτα: 11-23, 29-44, 40-56, 60-81

Διαιτητές: Ξέρας, Γκέκας

Βίκος Ζαγοροχώρια (Παπαγγέλης): Μιχαήλ 6, Κιμισκίδης, Κάκος, Βάτσιος 4, Αντωνίου 3, Τάσσης, Τώνης, Εξαρχόπουλος 17 (2), Τζοβάρας 16 (1), Νικηφορίδης 2, Λάμπρου 2, Γιωτάκης 10.

ΓΣ Ελίμειας (Τσεπούρας): Μαδίκας, Μαλούτας 3 (1). Δημόπουλος 25 (4), Βλάχος, Γιαπίστας, Τσεπούρας 4, Κατσέλας 2, Τσιαούσης 8 (1), Μαλιούρας 6 (1), Μακρής 15 (1), Νικολάου 18.



Διόσκουροι Κοζάνης - ΑΓΣ Ιωαννίνων 91-68

Δεκάλεπτα: 28-19, 58-35, 79-51, 91-68

Διαιτητές: Πετανίδου, Αγραφιώτης Ι.

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος 3 (1), Σισμανης 18 (5), Σκορδάρης 6 (2), Ντόβας 11 (2), Γκουτζιομήτρος 8 (1), Μαυρίδης 14, Ζολώτας 14, Γκλιάνης 5 (1), Κυριαζάκος 2, Μανακίτσας, Καρανώτας Τ. 1, Καρανώτας Σ. 9

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 8, Τσίγκας, Μπαρτζώκας 13, Μουζακίτης 11 (2), Τσίμας, Καννής, Καρασίμος 10 (1), Θώδης 4, Μάκης, Πρέντζας 2, Φίλιος 3, Αυγερινός 13 (2).



Εύαθλος Πολυκάστρου - Τιτάνες Παλαμά 58-68

Δεκάλεπτα: 16-23, 32-32, 40-55, 58-68

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Τσιοπάνος Ι.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 11 (2), Ημερίδης 12 (1), Βαρβούτας, Ζεμπεκίδης, Κηρύκος 3 (1), Χατζόπουλος 4, Βλέτσης, Πολυχρονιάδης, Τσελέκης 9, Σιδηρόπουλος 5, Γιαμπατζίδης, Κούτουλας 14 (2).

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Μπιζιώτης 2, Πανάρας 25 (3), Αργύρης 8 (1), Γεωργαντζάς 12 (1), Παπαϊωάννου 14, Δερμιτζάκης 2, Αρχοντής, Φαλιάκης Σ., Αντωνίου, Μούμογλου 5, Χατζής.



ΠΣ Ευκαρπίας - Αιγινιακός 90-70

Δεκάλεπτα: 24-16, 43-40, 67-60, 90-70

Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Δολγύρας

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Ψευτογκάς 9 (3), Πούλιος, Κολότσιος 4, Θεοδωρόπουλος 5 (1), Κοσμίδης 13 (1), Χατζηπαππάς 2, Γαϊτάνης 13 (3), Χολέβας 20, Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 4, Ουλουσίδης 8, Γκαβέζος 10.

Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 26 (3), Μωυσίδης 2, Παρίσης, Παουλεάνου 15 (2), Αργυρόπουλος 12 (2), Κιρκιντζώτης 4, Πεχλιβάνος, Τσουτσούκας 11, Κοντόπουλος.


basket.gr