Main Ad

Το πρόγραμμα του Mini-Basket Festival Θεσσαλονίκης (20, 21, 22.04.2017)





Πρόγραμμα Αγώνων

Πέμπτη 20/04/2017

Ώρες
ΓΗΠΕΔΟ 1 / TEREN 1
ΓΗΠΕΔΟ 2 / TEREN 2
ΓΗΠΕΔΟ 3 / TEREN 3
09:00-9:45
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ.06 - ΚΑΣ Ραιδεστός 06
Κορίτσια ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός - Παναθλητικός Συκεών 2006
Θέρμη 08 – Αναγέννηση Ν.Ρύσιου 08
09:45-10:30
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 06 - ΔΕΚΑ 06
Κορίτσια Αναγέννηση Ν.Ρυσίου – Παναθλητικός Συκεών 2006
΄Αθλος Αλεξάνδρειας 07 - ΔΕΚΑ 07 
10:30-11:15
Άθλος Αλεξάνδρειας 06 - Μαχητές Πεύκων 06
ΚΑΣ Ραιδεστός 06 - Ασβεστοχώρι  06
ΚΑΣ Ραιδεστός 07 - ΔΕΚΑ 07
11:15-12:00
ΔΕΚΑ 06 – Θερμαικός Θέρμης 06
Ασβεστοχώρι 06 - Αναγέννηση Ρυσίου 06
Αίας Ευόσμου 07 - Άθλος Αλεξάνδρειας  07
12:00-12:45
Kris Kros Servia 06 - Άθλος Αλεξάνδρειας 06
ΠΑΟΚ 08 - Αναγέννηση Ρυσίου 08
Mladost Srbija 07 - ΔΕΚΑ 07
12:45-13:30
Μαχητές Πεύκων 06 - Θερμαικός Θέρμης 06
Σεμινάριο: Aκαδημίες ΠΑΟΚ επίδειξη προπόνησης με θέμα τρίπλα στην ηλικία 7-10 ετών
ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 07 - Αίας Ευόσμου  07
13:30-14:15
Kris Kros SERVIA 06-ΔΕΚΑ 06
Vranja  Srbija 06 - Αναγέννηση Ρυσίου 06
Mladost Beograd 07 - Αστέρας Πλαγιαρίου 07
14:15-15:00
Mladost Beograd 06 - Αίας Ευόσμου 06
Junior Skoplja 06 - Κούπα Κιλκίς  06
ΠΑΟΚ 08 - JUNIOR Skoplja 08
15:00-15:45
Κούπα Κιλκίς 06 - Mladost Beograd 06
Κούπα Κιλκίς 07 - DBA Καλαμαρί 07
Αστέρας Πλαγιαρίου 07 - Junior Skoplja 07
15:45-16:30
Junior Skoplja 06 - Αίας Ευσμου 06
Ελπίδα Τούμπας 06 – Κούπα Κιλκίς 06
Κούπα Κιλκίς 07 - Θέρμαικός Θέρμης 07
16:30-17:15
Φοίνικας Καλαμαριάς 06 - Vranja Srbija 06
DBA Καλαμαρί 07 - Junior Skoplja 07
Θερμαικός Θέρμης 07 - Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 07
17:15-18:00
Φοίνικας Καλαμαριάς 06 – Ελπίδα Τούμπας
Ζέφυρος 06 - ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός
Αχιλλλέας Κ.Ο.Θ. 07 - Αστέρας Πλαγιαρίου 07

Παρασκευή 21/04/2017

Ώρες
ΓΗΠΕΔΟ 1 / TEREN 1
ΓΗΠΕΔΟ 2 / TEREN 2
ΓΗΠΕΔΟ 3 / TEREN 3
09:00-9:45
Άρης Κίτρινοι 06 – ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 06
Θ. Θέρμης 07-Αστέρας Πλαγιαρίου 07
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 07 - Άθλος Αλεξάνδρειας 07
09:45-10:30
ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 06 - ΔΕΚΑ 06
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 07- ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 07
Ζέφυρος 07 - Άθλος Αλεξάνδρειας 07
10:30-11:15
Άρης Κίτρινοι 06 - Junior SKOPLJA 06
Mladost Beograd 06 - Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 06
Θερμαικός Θέρμης 07 - ΔΕΚΑ 07
11:15-12:00
DEKA 06 – MladostT 06
Άθλος Αλεξάνδρειας 06 - Ζέφυρος 06
Mladost Beograd 07 - ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 07
12:00-12:45
Junior 06 - Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 06
Ελπίδα Τούμπας 06 - Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 06
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 07 - Junior SKOPLJA 07
12:45-13:30
Άθλος Αλεξάνδρειας 06 - Ελπίδα Τούμπας 06
Σεμινάριο από την Σέβρικη ομοσπονδία  mini basket

Με θέμα το σουτ στην ηλικία 7-10 ετών.

Rade Georgievski –Vladimir  Ilic
Αίας Ευόσμου 07 - Αστέρας Πλαγιαρίου 07
13:30-14:15
Ασβεστοχώρι 06 - KRIS KROS SRBIJA 06
Αίας Ευόσμου 06 - Ζέφυρος 06
Θ.Θέρμης 07 - Junior SKOPLJA 07
14:15-15:00
Αναγέννηση Ν.Ρυσίου 06 - Μαχητές Πεύκων 06
Mladost 06 – Ασβεστοχώρι 06
Καλαμαρί 07 - Αίας Ευόσμου 07
15:00-15:45
KRIS KROS 06 - Μαχητές Πεύκων 06
PANTER VRANJA SRBIJA 06 - Aίας Ευόσμου 06
Αίας Ευόσμου 08 - Αναγέννηση Ρυσίου 08
15:45-16:30
Panther VRANJA 06 - Θ. Θέρμης 06
MLADOST 07 - Ζέφυρος 07
Junior SKOPLJA 08 - Αναγέννηση Ρυσίου 08
16:30-17:15
Φοίνικας Καλαμαριάς 06 - KRIS KROS 06
Κορίτσια Ν.Ραιδεστός - Ν.Ρύσιο
Αίας Ευόσμου 08 - ΠΑΟΚ 08
17:15-18:00
Φοίνικας Καλαμαριάς 06 - Θ.Θέρμης 06
ΠΑΟΚ Κυμίνων 06 - ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 06
Θ.Θέρμης 08 - ΠΑΟΚ 08

Σάββατο 22/04/2017

Ώρες
ΓΗΠΕΔΟ 1 / TEREN 1
ΓΗΠΕΔΟ 2 / TEREN 2
ΓΗΠΕΔΟ 3 / TEREN 3
09:00-9:45
Ελπίδα Τούμπας 06 - Αναγ. Ρυσίου 06
ΔΕΚΑ 07 - Αστέρας Πλαγιαρίου 07
Αιαντας Ευόσμου 07 - Θερμαικός Θέρμης 07
09:45-10:30
ΑΡΗΣ Μαύροι 06 - Μαχητές Πεύκων 06
Ελπίδα Τούμπας 06 - Θερμαικός Θέρμης 06
Αναγέννηση Ρυσίου 06 – ΔΕΚΑ 06
10:30-11:15
Kris Kros Srbija 06 - ΑΡΗΣ Κίτρινοι 06
Αίαντας Ευόσμου 06 – Μαχητές Πεύκων 06
Θερμαικος Θέρμης 06 – Junior Skoplja 06
11:15-12:00
ΔΕΚΑ 06 - Vranja Srbija 06
ΑΡΗΣ Κίτρινοι 06 - Κούπα Κιλκίς 06
Άθλος Αλεξανδρειας 06 – Mladost Beograd 06
12:00-12:45
ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΑΠΟΝΟΜΕΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΑΠΟΝΟΜΕΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΗ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ
12:45-13:30
Αίαντας Ευόσμου 06 - Άθλος Αλεξάδρειας 06
Σεμινάριο από την ειδικότητα καλαθοσφαίρισης

των ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ με θέμα
υποδοχή και χειρισμός της μπάλας στην ηλικία 7-10 ετών
Άθλος Αλεξάνδριας 07 - Mladost Beograd 07
13:30-14:15
ΑΡΗΣ Κιτρινοι 06 - ΔΕΚΑ 06
Mladost Beograd 06 - ΑΡΗΣ Μαύροι 06
Κούπα Κιλκίς 06 - Θερμαικός Θέρμης 06
14:15-15:00
Άθλος Αλεξάνδρειας 06 - Junior Skoplja 06
Αχιλλέας ΚΟΘ 06 – Ασβεστοχώρι 06
ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 06 - Vranja Beograd 06
15:00-15:45
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 06 - Φοίνικας Καλαμαριάς 06
Αχιλλέας Κ.Ο.Θ. 07 - DBA Καλαμαρί 07
Kris Kros 06 – ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 06
15:45-16:30
Φοίνικας Καλαμαριάς 06 - Ασβεστοχώρι 06
ΚΑΣ Ν.Ραιδεστός 07 - Άθλος Αλεξάνδρειας 07
Κούπα Κιλκίς 07 - Junior Skoplja 07
16:30-17:15
Ζέφυρος 06 - Junior 06
Ζέφυρος 07 - Junior 07
Θερμαικός Θέρμης 08 - Junior Skoplja 08
17:15-18:00
JUNIOR Skoplja 08 - Αίαντας Ευόσμου 08



Το πρόγραμμα όπως αναρτήθηκε στο minibasket.gr