Main Ad

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (Κυριακή 25.02.2018)


Με αγώνες της Γ1',  β' φάσης Γ2' ΑΝΔΡΩΝ, της προκριματικής φάσης ΠΑΙΔΩΝ και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (25.02.2018)


KYΡIAKH 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Μπουρνάς
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος, Σκαλιστής
18:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.ΜΠΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λαζόγλου, Βουλώνη
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ TZIOΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσάκλη, Σωτηριάδου, Κάτσης

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Κιλαζίδου, Κουκουβίνου

Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Δήμας, Γιαγλής
21:00 ΧΑΝΘ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Αστερνός, Δαγδηλέλη
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος, Σκαλιστής

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κάτσης
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Μπάρμπας Ι
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Γαλάνη Π
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Γαλάνη Π
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Βαρυτιμίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΟΣΧΑΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Γούτη
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Διμπιτούζης Α
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μπεκιάρης
14:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
14:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΕΝΤ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Καραγεωργόπουλος
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Καλογιαννίδης
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κοέν
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κουκουβίνου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης
12¨00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Ζηδιανάκης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Βασιλείου
14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
παλιό Γραμματεία: Μπενάκη Α., Παπαδόπουλος Μ


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
9:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής