Main Ad

24ο CAMP Αγοριών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γεννημένοι το 2004 | (Ποίοι αθλητές έχουν κληθεί.)


Από τους περιφερειακούς προπονητές της ΕΚΑΣΘ καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 για να συμμετέχουν στο CAMP της Ένωσης στο διάστημα από Τρίτη 12 Ιουνίου 2018 έως και Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018 στα κλειστά γήπεδα ΜΙΚΡΑΣ Α και ΜΙΚΡΑΣ Β και ώρες 15:00 έως 21:00.



Αδαμίδης Θάνος ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ,

Αποστολίδης Ιωάννης ΑΣ ΠΑΟΚ,



Αρβανιτίδης Νίκος ΑΣ ΑΡΗΣ,

Βακουφτσής Λάμπρος ΑΕΕΤ,

Βασιλειάδης Θεοχάρης ΑΣ ΑΡΗΣ,

Βούλτσιος Άγγελος Ραφαήλ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ,

Γιαλαμάς Αλέξανδρος ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ,

Γιορανίδης Νικόλαος ΑΣ ΑΡΗΣ,

Γκατζιούρας Κωνσταντίνος ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ,

Γκιβίσης Αλέξανδρος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ,

Γκουτζαμάνης Νίκος ΧΑΝΘ,

Δελίου Ιάσονας ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ,

Ζέρβας Νικόλαος ΑΣ ΠΑΟΚ,

Ζλάκιος Ιωάννης ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,

Ιβανούδης Πασχάλης ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ,

Καλαντζίδης Μηνάς ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ,

Καμπούρης Ιωάννης ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ,

Καραγιάννης Κωνσταντίνος ΧΑΝΘ,

Καραγιαννίδης Σοφοκλής ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ,

Καρακύργιος Ιωάννης ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ,

Κόκκινος Γεώργιος ΑΟΕΑ,

Κωνσταντινίδης Αναστάσιος ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ,

Κωνσταντινίδης Θεόδωρος ΑΣ ΠΑΟΚ,

Κωτσιόπουλος Νίκος ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ,

Λάτος Ηλίας ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ,

Μαζετζής Βασίλης ΟΛΥΜΠΟΣ,

Μεταξάς Γεώργιος ΑΣ ΑΡΗΣ,

Μπάρτζης Κωνσταντίνος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ,

Μπατσέλας Δημήτρης ΑΣ ΑΡΗΣ,

Μπούτζιος Βασίλης ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ,

Ντόντος Βασίλης ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ,

Παλαμίδας Ιωάννης ΟΛΥΜΠΟΣ,

Παλκογιάννης Χρήστος ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ,

Πανούδης Νίκος ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ,

Περγαμινέλης Δημήτρης ΜΕΝΤ,

Πισάς Παναγιώτης ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ,

Πολίτης Μάριος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,

Ποταμιάνος Βασίλης ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ,

Σανιώτης Βασίλειος ΑΣ ΠΑΟΚ,

Σαρρής Άγγελος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ,

Στολτίδης Μίλτος ΒΑΟ,

Τσακνάκης Φώτης ΒΕΡΓΙΝΑ,

Τσελεπίδης Ανδρέας ΑΣ ΠΑΟΚ,

Τσιμερίκας Ευάγγελος ΔΕΚΑ,

Τσιούρας Αχιλλέας ΧΑΝΘ,

Τσίπος Νικόλαος ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ,

Τσολομύτης Αργύρης ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ,

Χαβαλές Στέλιος ΧΑΝΘ,

Χατζηγιάννης Δημήτρης ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ,

Χατζηπέτρου Σταύρος ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ.                                        

Αν κάποιος αθλητής δεν μπορεί να συμμετέχει για κάποιο λόγο, να επικοινωνήσει με τον υπεύθυνο του αναπτυξιακού κ. Άρη Γραμμενίδη στο τηλέφωνο 6944224413 για να αντικατασταθεί.