Main Ad

ΕΟΚ | Αναπτυξιακό Πρόγραμμα. Κλήση αθλητών (γεννημένοι το 2008) για προπόνηση στο ΚΓ ΜΙΚΡΑΣ Β' (23.09.2023) (ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ, σε δύο γκρούπ)

                Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008 ) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ την παρακάτω μέρα και ώρα: 

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν  30 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β’ (ΓΚΡΟΥΠ 1), Σάββατο 23.09.23 , 9:00


Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1.

ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΗΣ

2.

ΓΚΛΑΒΑΚΗΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ 

Π.Α.Ο.Κ.

3.

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

4.

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

5.

ΚΑΚΑΒΙΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΕΚΑ

6.

ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

7.

ΚΕΚΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

8.

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

9.

ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΚΑ

10.

ΜΠΙΚΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΡΗΣ

11.

ΜΠΙΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

12.

ΟΡΕΣΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

13.

ΠΕΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

14.

ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΡΗΣ

15.

ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

16.

ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

17.

ΧΑΡΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕΚΑ

18.

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ


===== ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ ====

 Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008 ) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ την παρακάτω μέρα και ώρα: 

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν  30 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β’ (ΓΚΡΟΥΠ 2) , Σάββατο 23.09.23 , 10:30


Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1.

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2.

ΓΑΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΕΚΑ

3.

ΔΕΛΛΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

4.

ΔΟΝΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

5.

ΖΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

6.

ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΡΗΣ

7.

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΚΑ

8.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΑΡΗΣ

9.

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΚΑ

10.

ΛΙΒΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

11.

ΜΟΜΤΣΟΣ  ΞΕΝΟΦΩΝ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

12.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

13.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

14.

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

15.

ΡΟΔΟΚΑΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

GBA

16.

ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

17.

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΑΡΗΣ

18.

ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΚΑ