Main Ad

Κλήσεις αθλητριών Kλιμάκιο U20 Γυναικών (Θεσσαλονίκη) για προπόνηση σε δύο (2) group (24.01.2024, Μίκρα Β)



Σε συνέχεια των προπονήσεων επιλογής των κλιμακίων Εθνικής Νέων Γυναικών (U20), καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες να βρίσκονται την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου και ώρα 14.30 στο κλειστό Γυμναστήριο ΜΙΚΡΑ Ά , για προπόνηση κλιμακίου Νέων Γυναικών (U20).
  • ΤΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΚΟΥΜΑΝΤΣΙΩΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ- ΜΑΡΙΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ")
  • ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΙΩΑΝΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΛΑΙΑΣ)
  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΓΙΑΝΤΖΑΚΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ)
  • ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ)
  • ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ)
  • ΠΙΣΤΙΟΛΑ ΑΝΝΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ)
  • ΑΡΓΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ)
  • ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν.Τ)
  • ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν.Τ)
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΟΥΜΕ ΝΓΚΟΖΙ-ΙΩΑΝΝΑ (ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ)





Σε συνέχεια των προπονήσεων επιλογής των κλιμακίων Εθνικής Νέων Γυναικών (U20), καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες να βρίσκονται την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου και ώρα 16.00 στο κλειστό Γυμναστήριο ΜΙΚΡΑ Ά , για προπόνηση κλιμακίου Νέων Γυναικών (U20).
  • ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΛΑΙΑΣ)
  • ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΓΚΑΤΖΙΩΝΗ ΝΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν.Τ)
  • ΒΛΑΔΙΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ (ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)
  • ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΠΑΡΑΚΕΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΧΑΡΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΦΕΡΕΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΙΣΜΗΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν.Τ)
  • ΜΑΝΤΖΟΥ ΔΟΜΝΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ''ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ'')
  • ΠΑΠΑΖΙΩΓΑ ΕΛΕΝΗ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ''ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ'')
  • ΖΑΡΚΑΝΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ''ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ'')
  • ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)
  • ΔΙΠΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)
  • ΔΗΜΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ''ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ'')