Main Ad

ΕΟΚ | Αναπτυξιακό πρόγραμμα αγοριών κλήσεις αθλητών (γεν.2011) για προπόνηση 11.02.2024 στο ΚΓ ΜΙΚΡΑ B'

 

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο Κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ τις παρακάτω μέρες και ώρες: 

Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρα Β’, Κυριακή 11.02.24, 8:30 - 11:00

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν στο γήπεδο 15 λεπτά νωρίτερα)

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1

ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΑ

2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

GBA

3

ΨΗΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΧΑΝΘ

4

ΜΠΑΡΑΣ 

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

5

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

6

ΖΗΣΗΣ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

7

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

8

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

9

ΚΕΛΕΤΣΙ 

ΑΓΚΟΥΓΚΟΥΕ

Π.Α.Ο.Κ.

10

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

11

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

12

ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ.

13

ΜΠΑΣΑΝΕΖΕ

ΚΟΣΙΜΟ

Π.Α.Ο.Κ.

14

ΓΚΟΓΚΟΣΤΑΜΟΣ 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

15

ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΧΑΝΘ

16

ΓΚΑΖΝΤΕΛΙΑΝΙ

ΣΑΒΒΑΣ

ΧΑΝΘ

17

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ 

ΘΑΝΟΣ

ΧΑΝΘ

18

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19

ΣΤΑΘΟΥΛΙΔΗΣ

ΝΕΣΤΩΡΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20

ΠΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ 

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΡΗΣ

22

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΗΣ

23

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

24

ΦΙΛΥΡΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

25

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΙΑΣΩΝ

ΑΡΗΣ

26

ΒΑΓΙΑΝΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΡΗΣ

27

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΡΗΣ

28

ΚΑΝΤΙΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

29

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΙΩΝΝΗΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

30

ΣΙΜΟΓΛΟΥ 

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

31

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

32

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

33

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

34

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

35

ΜΑΥΡΑΚΗΣ 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

CHAMPIONS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

36

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

CHAMPIONS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

37

ΚΥΡΟΓΛΟΥ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

38

ΠΑΝΑΓΟΣ 

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

39

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

40

ΠΑΤΣΑΛΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

41

ΤΣΙΣΜΗΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

42

ΠΑΠΑΚΕΦΑΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ

43

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ

44

ΜΑΡΚΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΕΤΡΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

45

ΚΡΑΒΑΡΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

46

ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.

47

ΤΣΙΤΣΙΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.

48

ΜΠΑΛΙΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΑ


Έγκαιρη ειδοποίηση σε περίπτωση κωλύματος

ΣΤΑΘΟΥΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)