Main Ad

Κλήση αθλητών (γ.2011) για προπόνηση 20-02-2024, ΚΓ ΜΙΚΡΑ Β'

 Στο πλαίσιο του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι 2011) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό ΜΙΚΡΑ Β την παρακάτω μέρα και ώρα:
20/02/2024 | ΜΙΚΡΑ Β | 16:00 -18:00
* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ)
  • ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
  • ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΓΚΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΕΛΕΜΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ)
  • ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
  • WILLOCK NATHANAEL ANTROY NAJAY (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
  • ΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ)
  • ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ)
  • ΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΕΥΚΩΝ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
  • ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΕΥΚΩΝ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
  • ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΜΙΜΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ε.Σ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ)
  • ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν.Τ)
  • ΑΓΚΟΥΚΟΥΕ ΚΕΛΕΤΣΙ-ΙΑΣΩΝΑΣ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΓΚΑΓΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)
  • ΜΑΡΚΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΣ Ν.ΜΗΧ.)
  • ΚΙΟΥΠΛΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ)
  • ΠΕΤΡΟΒ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΝΑΗΛ (Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ)
  • ΜΠΟΖΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΨΗΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ)
  • ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)