Main Ad

Κλήσεις αθλητριών Kλιμάκιο ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (U15) (Θεσσαλονίκη) για προπόνηση (08.02.2024, κλ. ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ)

Καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες να βρίσκονται στο Κλειστό Γυμναστήριο Παναθλητικού Συκεών στο Επταπύργιο, την Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου και ώρα 18.00 για προπόνηση κλιμακίου Παγκορασίδων Θεσσαλονίκης
  • ΚΥΝΑΜΕΑ ΟΛΓΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΜΠΕΚΙΡΙ ΠΑΝΓΚΕΛΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΙΤΟΥΑ ΛΙΣΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΚΑΝΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΖΑΚΑ ΔΑΦΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΤΑΚΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΛΑΜΠΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΓΑΒΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΑΛΙΑΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΚΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΚΙΛΙΠΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΑΡΓΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
  • ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΑΝΑΒΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ)
  • ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ)
  • ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΚΟΥΤΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)
  • ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ)
  • ΧΑΝΤΑΒΑ ΗΛΙΑΝΑ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))