Main Ad

ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ | ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ALL STAR ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (23, 24.03.2024)

 Στο πλαίσιο των τουρνουά Γαλανόλευκα Αστέρια τα οποία διεξάγονται σε όλη τη χώρα από τις Ενώσεις και τις Τοπικές Επιτροπές με συμμετοχή αγοριών U13, η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης διοργανώνει 4 επιπλέον τουρνουά με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Η ονομασία των 4 ιδιαίτερων τουρνουά είναι All Star Γαλανόλευκα Αστέρια.
Θα σχηματιστούν 4 μεικτές ομάδες οι οποίες θα έχουν τα εξής ονόματα: ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ και ΣΕΒΑΣΜΟΣ.
Στις 23 και 24 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί το All Star Γαλανόλευκα Αστέρια στη Θεσσαλονίκη στο ΚΓ Λάζαρος Παπαδόπουλος (Περικλέους 19, Σταυρούπολη - https://maps.app.goo.gl/e53y7brdh4nVkBoG8.
Το πρόγραμμα του τουρνουά είναι το εξής:
23.03.2024 | 15.30 | ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ-ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
23.03.2024 | 17.00 | ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
23.03.2024 | 18.30 | ΣΕΒΑΣΜΟΣ-ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ

24.03.2024 | 10.30 | ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ – ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
24.03.2024 | 12.30 | ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ – ΣΕΒΑΣΜΟΣ

Παρακαλούνται οι αθλητές της ομάδας ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ να προσέλθουν στο γήπεδο τις ακόλουθες ημέρες και ώρες:
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 – 14.45
Κυριακή 24 Μαρτίου 2024 – 09.45

Κατά την προσέλευση των αθλητών στο γήπεδο, όλοι οι αθλητές ανεξαιρέτως, θα πρέπει να προσκομίσουν σε έντυπη μορφή τη φόρμα συναίνεσης, υπογεγραμμένη από τον γονέα/κηδεμόνα. Τη συναίνεση θα τη βρείτε στον σύνδεσμο
https://drive.google.com/file/d/1dACRkcgZXsuE1pufzEgNU-ESPXmDfpJR/view?usp=drive_link , την οποία κατεβάζετε.
Σε όλους τους αθλητές θα δοθούν t-shirts, τα οποία θα κρατήσουν με το πέρας του τουρνουά.
Οι αθλητές θα αγωνιστούν με εμφανίσεις που θα τους δοθούν την κάθε ημέρα των αγώνων, οι οποίες θα επιστρέφονται στον προπονητή της ομάδας, με τη λήξη του αγώνα που αγωνίζονται.

Οι αθλητές που καλούνται να συμμετέχουν έχουν επιλεχθεί από τους προπονητές της ΕΟΚ με βάση της συμμετοχή τους στους αγώνες των Γαλανόλευκων Αστεριών της ΕΚΑΣΘ.
Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον κ. Χάρη Σπηλιάκο, ηλεκτρονικά στο hspilia@basket.gr .
  • ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
  • ΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ)
  • ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΕΥΚΩΝ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
  • ΜΙΜΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ε.Σ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ)
  • ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΜΑΡΚΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΣ Ν.ΜΗΧ.)
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΛΙΤΣΟ ΜΑΡΚΟ-ΘΩΜΑΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΚΕΩΝ)
  • ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ)
  • ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ)
  • ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)