Main Ad

EOK | Εθνική Εφήβων: Κλήση για προπονήσεις (σε δύο κλιμάκια Βορρά και Νότου το διήμερο 7 και 8 Μαρτίου.)

Η Εθνική Εφήβων έχει προγραμματισμένη προπόνηση σε δύο κλιμάκια Βορρά και Νότου το διήμερο 7 και 8 Μαρτίου.

Την Πέμπτη 7 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου Βορρά στις 18.00 στο ΚΓ Εκπαιδευτηρίων Μαντουλίδη. Οι παίκτες, οι οποίοι καλούνται να βρίσκονται στο γήπεδο στις 17.30, που καλούνται είναι οι εξής:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑ
Βασίλης ΚαζαμίαςΆρης
Επαμεινώνδας ΕπαμεινώνδαςΆρης
Βασίλης ΠουρλίδαςΆρης
Φίλιππος ΤσαχτσίραςΆρης
Μαρίος ΓιαννίκοςΆρης
Ανδρεάς ΠατρίκηςΔΕΚΑ
Εμμανουήλ ΜουτάφηςΔΕΚΑ
Ελευθέριος – Κοσμάς ΛιοτόπουλοςΔΕΚΑ
Ευρυπίδης ΠούντοςΔΕΚΑ
Πασχάλης ΠασχαλίδηςΔΕΚΑ
Γιώργος ΜακαρατζήςΔΕΚΑ
Ανδρέας ΒογιατζήςΔΕΚΑ
Ελευθέριος ΑποστόλουΒίκος Ιωαννίνων
Παναγιώτης Ραφαήλ ΛέφαςΠΑΟΚ
Χρήστος ΠέργουληςΠΑΟΚ
Χρήστος ΜανθόπουλοςΠΑΟΚ
Δαούς ΑλεμδάρΧΑΝΘ
Γιάννης ΚομνιανίδηςΧΑΝΘ
Μανασσής ΣάββαςΧΑΝΘ
Κωνσταντίνος ΠηλίτσηςΑΣ Καρδίτσας
Νεοκλής ΑβδάλαςΑΣ Καρδίτσας
Μάριος ΓκοτζαμανίδηςΜαντουλίδης
Κωνσταντίνος ΜπόρσηςΚεραυνός Λάρισας
Γιάννης ΔονάκηςΜαχητές Πεύκων
Ανδρέας ΠαναγιωτόπουλοςΚΑΟΧ

Την Παρασκευή 8 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση του κλιμακίου Νότου στις 17.00 στο ΚΓ Παλλήνης. Οι αθλητές που καλούνται και θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο στις 16.30 είναι οι εξής:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑ
Νίκος ΣοϊλεμετζίδηςΠρομηθέας Π.
Γρηγόρης ΠρέκαςΠρομηθέας Π.
Βασίλης ΒλάσσηςΠρομηθέας Π.
Παναγιώτης ΠαγώνηςΜίλων
Θεόδωρος ΠαυλόπουλοςΜίλων
Δημήτρης ΖερβόςΠαναθηναϊκός
Χριστόφορος ΓκόλανταςΠαναθηναϊκός
Δημήτρης – Παναγιώτης ΚώτσαλοςΠαναθηναϊκός
Ανδρέας ΚουστένηςΠαναθηναϊκός
Ευάγγελος ΑδαμόπουλοςΠαναθηναϊκός
Στυλιανός – Ιωάννης ΜαραγκουδάκηςΠεριστέρι
Αλέξανδρος ΑλεξάκηςΠεριστέρι
Στέφανος ΣπάρταληςΟλυμπιακός
Αναστάσιος ΡοζακέαςΟλυμπιακός
Ευστράτιος-Ιωάννης ΠαπασταύρουΟλυμπιακός
Βενιαμίν-Ικένγκα ΑμπόσηΟλυμπιακός
Παναγιώτης ΠαπαζώτοςΠανερυθραϊκός
Ελευθέριος ΧαβουτσάςΠανερυθραϊκός
Δημήτρης ΚακαρούχαςΠανερυθραϊκός
Απόστολος ΝικολαϊδηςΠανερυθραϊκός
Γιάννος ΞανθόπουλοςΕΦΑΟΖ
Άγγελος ΜπρατάκοςΑ.Ο. Λεοντείου
Κωνσταντίνος ΧαντζήςΠρωτέας Σχηματαρίου
Διονύσιος ΡουμελιώτηςΓλαύκος Έσπερος
Χρήστος ΤσίπαςΚόροιβος Αμαλιάδας
Ηλίας ΡενιέρηςΔραπετσώνα