Main Ad

Πρόγραμμα Ανάπτυξης ΕΟΚ #FINAL-4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ U15&U16 | ΑΘΗΝΑ, ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16-17.03.2024 | Πληροφορίες Αγώνων, Μετακίνησης και Λεπτομέρειες Συμμετοχής Αθλητών

 Τα πρωταθλήματα ενώσεων U15 & U16 αγοριών ολοκληρώνονται για την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο, το διήμερο 16-17.03.2024, με την διεξαγωγή στο ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ των δύο (2) FINAL-4.

Θα διεξαχθεί ένα (1) FINAL-4 για κάθε ηλικιακή κατηγορία (U15 & U16) και θα αγωνιστούν συνολικά οχτώ (8) ομάδες και 108 αθλητές.

 

Στα Final-4 θα συμμετέχουν οι πρώτες ομάδες του κάθε ομίλου (ΒΟΡΡΑΣ, ΝΟΤΟΣ), όπως αυτές προέκυψαν από τους αγώνες της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος ενώσεων, οι οποίες στα ημιτελικά θα αναμετρηθούν με μεικτές ομάδες ΒΟΡΡΑ και ΝΟΤΟΥ, η σύνθεση των οποίων θα επιλεχθεί από τους προπονητές του Προγράμματος Ανάπτυξης της ΕΟΚ.

 

ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ

 

Πόλη διεξαγωγής

Γλυφάδα

 

Γήπεδο διεξαγωγής

ΔΑΚ Γλυφάδας

 

Πρόγραμμα Αγώνων

16.03.24, 09:15

ΜΕΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ-ΕΣΚΑΝΑ U15             |Α|

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

16.03.24, 11:45

ΜΕΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ–ΕΚΑΣΑΜΑΘ U15    |Β|

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

16.03.24, 14:15

ΜΕΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ-ΕΚΑΣΘ/ΕΚΑΣΧ U16 |C|

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

16.03.24, 16:45

ΜΕΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ-ΕΣΚΑΝΑ U16            |D|

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

17.03.24, 09:00

MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (U15)

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

17.03.24, 11:30

MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (U16)

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

17.03.24, 14:00

ΤΕΛΙΚΟΣ (U15)

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

17.03.24, 16:30

ΤΕΛΙΚΟΣ (U16)

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

Σύνθεση Ομάδων

 

FINAL-4 (U15)

 

Μ.ΝΟΤΟΥ (2009)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΝΩΣΗ

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΣΚΑΣΕ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣΚΑΗ

ΦΑΛΗΔΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ / ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΚΑΣΚ / ΕΣΚΑΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΛΑΥΚΟΣ

ΕΣΚΑΗ

ΒΟΝΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΕΚΑΣΚ

ΜΠΙΛΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΙΑΚΟΣ ΠΑΡΟΣ

ΕΣΚΚ

ΜΕΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΠΑΡΤΗ

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΣΚΑΚ

ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΑΤΩΝ

ΕΣΚΑ

ΖΟΥΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΣΚΑ

ΚΑΠΙΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΣΚΑ

ΤΖΙΑΝΟ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΣΚΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΣΚΑ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

EUROHOOPS

ΕΣΚΑ

 

Μ.ΒΟΡΡΑ (2009)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΝΩΣΗ

ΝΟΥΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΕΣΚΑΘ

ΜΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΕΣΚΑΘ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΚΑΘ

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΚΑΘ

ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΜΕΣΣΗΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΚΑΣΘ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΚΑ

ΕΚΑΣΘ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΗΣ

ΕΚΑΣΘ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΝΘ

ΕΚΑΣΘ

ΣΑΚΚΟΡΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΚΑ

ΕΚΑΣΘ

ΜΠΟΚΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΟΚ

ΕΚΑΣΘ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ (2009)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΜΟΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΑO ΔΡΑΜΑΣ

ΔΟΛΜΑΤΖΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΦΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΟΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 

ΕΣΚΑΝΑ (2009)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ "Ο ΜΙΛΩΝ"

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΤΑΡΑΤΟΡΗΣ ΙΑΣΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΟ ΑΡΓ/ΛΗ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ "Ο ΜΙΛΩΝ"

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

FINAL-4 (U16)

 

Μ.ΝΟΤΟΥ (2008)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΝΩΣΗ

ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΚΑΣΚ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΕΚΑΣΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΕΣΚΑΣΕ

ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΣΚΑΗ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣΚΑΗ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΣΚΑΗ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ

ΕΣΚΑΚ

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

ΕΣΚΑΚ

ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΣΚΑ

ΤΣΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΟΥΚΑ

ΕΣΚΑ

ΚΩΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΑΤΩΝ

ΕΣΚΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΣΚΑ

ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΣΚΑ

ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΕΚ

ΕΣΚΑ

 

Μ.ΒΟΡΡΑ (2008)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΝΩΣΗ

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΜΠΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΕΣΚΑΘ

ΜΑΛΑΚΟΣ ΚΙΜΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΚΑΘ

ΚΟΤΡΙΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΚΑΘ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΚΑΘ

ΠΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΝΤΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΒΑΦΥΡΑ

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΔΟΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΣΚΑΒΔΕ

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ

 

ΕΚΑΣΘ/ΕΚΑΣΧ (2008)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΗΣ

ΜΠΙΚΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΡΗΣ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΚΑ

ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΚΑ

ΜΠΙΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΟΚ

ΓΚΛΑΒΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΑΟΚ

ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΕΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΥΚΑ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΕΑΚ (GBA)

ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΠΕΥΚΑ

 

ΕΣΚΑΝΑ (2008)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ "Ο ΜΙΛΩΝ"

ΒΗΧΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΔΗΜΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ "Ο ΜΙΛΩΝ"

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΤΣΙΡΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΙΚΑΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

 

ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΩΝ

Οι αθλητές που έχουν επιλεχθεί από τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές θα μεταβούν στην ΑΘΗΝΑ και θα πρέπει να είναι στo ΔΑΚ Γλυφάδας «Μ. Λιούγκας» μια (1) τουλάχιστον ώρα, πριν την έναρξη των παιχνιδιών τους.

 

  • Οι αθλητές της ΕΚΑΣΘΕΚΑΣΧΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΚΑΣΚΕΜ, ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΣΚΑΘ, θα μετακινηθούν με πούλμαν της ΕΟΚ, που θα αναχωρήσει την Παρασκευή 15/03 από την Θεσσαλονίκη (Καυτατζόγλειο 13.00), ενώ η επιστροφή είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 17/03, με ώρα αναχώρησης από τη Γλυφάδα μεταξύ 18.00 και 19.00. 

 

Για το πούλμαν που θα ξεκινήσει από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, υπεύθυνοι συνοδοί είναι οι:

Κατσικας Σπύρος (694 773 0365)

Τσαικος Μιχάλης (694 790 5101)

Παναγιώτης Κουβάτσης (6942 43 83 44)

Χωλόπουλος Άρης (694 830 1710)

Οδηγός: Κανακης Αποστολης  (693 676 7527)

 

Δρομολόγιο:

Οι αθλητές της ΕΚΑΣΘΕΚΑΣΧ θα μετακινηθούν με το πούλμαν που θα αναχωρήσει από τα Γραφεία της Ε.Ο.Κ. στη Θεσσαλονίκη (Καυταντζόγλειο Στάδιο) ώρα 13.00

Οι αθλητές της ΕΚΑΣΔΥΜ θα επιβιβαστούν στο πούλμαν στη θέση ΚΛΕΙΔΙ (πρατήριο ΕΚΟ) ώρα 13.30

Οι αθλητές της ΕΚΑΣΚΕΜ (Τσακίρης, Δουλάλας) θα επιβιβαστούν στο πούλμαν στη θέση ΚΛΕΙΔΙ (πρατήριο ΕΚΟ) ώρα 13.30

Ο αθλητής της ΕΚΑΣΚΕΜ (Ντέντας) θα επιβιβαστεί στο πούλμαν σε σημείο και ώρα που θα διευκρινιστεί κατόπιν συνεννόησης.

Οι αθλητές της ΕΚΑΣΚΕΜ (Καραγεώργης, Πόδας) θα επιβιβαστούν στο πούλμαν σε σημείο και ώρα που θα διευκρινιστεί κατόπιν συνεννόησης.

Οι αθλητές της ΕΣΚΑΘ θα επιβιβαστούν στο πούλμαν στο σημείο ΝΙΑΒΗ-travel stop ώρα 15.00

 

Οι αθλητές θα διαμείνουν στην ΑΘΗΝΑ στο ξενοδοχεία CIVITEL ΑΤΤΙ(https://www.civitel.gr/), θα τους παρέχεται πρωινό μεσημεριανό και βραδινό και όλες οι μετακινήσεις από και προς τo γήπεδo του ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, θα γίνονται με πούλμαν της ΕΟΚ.

 

  • Οι αθλητές της ΕΚΑΣΑΜΑΘ  θα μετακινηθούν με πούλμαν της ΕΟΚ, που θα αναχωρήσει την Παρασκευή 15/03 από την KABAΛΑ  (10.30), ενώ η επιστροφή είναι προγραμματισμένη για την Δευτέρα 18/03.

Το πούλμαν στην επιστροφή θα αναχωρήσει από το ΔΑΚ Γλυφάδας την  Κυριακή 17.03, μεταξύ 18.00 και 19.00 και οι αθλητές μαζί με τους συνοδούς, θα διανυκτερεύσουν στη Θεσσαλονίκη, στo ξενοδοχείο CAPSIS.

 

Αναλυτικά για το πούλμαν που θα ξεκινήσει από την ΚΑΒΑΛΑ, υπεύθυνοι συνοδοί είναι οι:

Κάτσικας Σπύρος (694 773 0365)

Οδηγός: Μπλιάτκας Αντώνης (693 676 7527)

 

Δρομολόγιο:

Οι αθλητές της ΕΚΑΣΑΜΑΘ θα μετακινηθούν με το πούλμαν που θα αναχωρήσει από το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΟΓΛΟΥ" ώρα 10.30.

Το πούλμαν θα μεταβεί στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Καυταντζόγλειο Στάδιο - Γραφεία της Ε.Ο.Κ.), όπου όλοι οι αθλητές και συνοδοί των ομάδων της Β.ΕΛΛΑΔΑΣ, θα επιβιβαστούν σε κοινό πούλμαν και θα μεταβούν στην ΑΘΗΝΑ.

 

Οι αθλητές θα διαμείνουν στην ΑΘΗΝΑ στο ξενοδοχεία CIVITEL ΑΤΤΙK (https://www.civitel.gr/), θα τους παρέχεται πρωινό μεσημεριανό και βραδινό και όλες οι μετακινήσεις από και προς τo γήπεδo του ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, θα γίνονται με πούλμαν της ΕΟΚ.

 

  • Οι αθλητές των μεικτών ΝΟΤΟΥ από τις ενώσεις της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΣΕ, ΕΣΚΑΗ, ΕΣΚΑΚ θα προσέλθουν στο ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ το Σάββατο 16.03.24 με δικά τους μέσα, μια ώρα πριν την έναρξη του αγώνα τους.

Εναλλακτικά θα μπορούν προσέλθουν την Παρασκευή 15.03.24 στο ξενοδοχεία CIVITEL ΑΤΤΙK (https://www.civitel.gr/) μετά τις 19:00.

Οι αθλητές θα διαμείνουν στην ΑΘΗΝΑ, στo ξενοδοχείo CIVITEL ΑΤΤΙΚ (https://www.civitel.gr/), θα τους παρέχεται πρωινό μεσημεριανό και βραδινό και όλες οι μετακινήσεις από και προς τo γήπεδτης ΓΛΥΦΑΔΑΣ θα γίνονται με πούλμαν της ΕΟΚ.

 

  • Οι αθλητές των μεικτών ΝΟΤΟΥ από τις ενώσεις της ΕΚΑΣΚ και ΕΣΚΚ θα μεταβούν στην ΑΘΗΝΑ ακτοπλοϊκώς και θα διαμείνουν στo ξενοδοχείo CIVITEL ΑΤΤΙΚ (https://www.civitel.gr/). Θα τους παρέχεται πρωινό μεσημεριανό και βραδινό και όλες οι μετακινήσεις από και προς τo γήπεδτης ΓΛΥΦΑΔΑΣ θα γίνονται με πούλμαν της ΕΟΚ.

 

  • Οι αθλητές των μεικτών ΕΣΚΑ και οι αθλητές της ΕΣΚΑΝΑ που έχουν επιλεγεί στις μεικτές ΝΟΤΟΥ και ΕΣΚΑΝΑ θα προσέρχονται για τους αγώνες στο ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ με δικά τους μέσα, μια ώρα πριν την έναρξη του αγώνα τους.

 

Όλοι οι αθλητές προκειμένου να συμμετάσχουν στο τουρνουά ή να επιβιβαστούν στα λεωφορεία ή να ταξιδέψουν, θα πρέπει να προσκομίσουν στον αρχηγό αποστολής, υπεύθυνη δήλωση συγκατάθεσης για την μετακίνησή τους, από και προς το σημείο εκκίνησης του λεωφορείου ή του ταξιδιού, υπογεγραμμένη από τον κηδεμόνα τους.

Επίσης όλοι οι αθλητές που συμμετέχουν στις μικτές ενώσεων, θα πρέπει να έχουν μαζί τους την κάρτα υγείας τους (ή αντίγραφο αυτής) και να προσκομίσουν τον αριθμό δελτίου/ΑΜ τους.