Main Ad

Κλήση αθλητών (γ.2010) αναπτυξιακού προγράμματος για το καλοκαιρινό CAMP της ΕΟΚ (Καρδίτσα, 18-21.06.24)

 Στο πλαίσιο των δράσεων του Προγράμματος Ανάπτυξης της ΕΟΚ, σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2010), στο Καλοκαιρινό CAMP της ΕΟΚ, που θα πραγματοποιηθεί στην Καρδίτσα, το διάστημα 18-21.06.24.

Τεχνικοί επικεφαλής του CAMP θα είναι οι υπεύθυνοι του Προγράμματος Ανάπτυξης, Νίκος Σταυρόπουλος και Κώστας Τσαρτσαρής.
Θα συμμετάσχει επίσης, ο Λευτέρης Καλογήρου - Επικεφαλής Προπονητής Νότου και 5 Περιφερειακοί Προπονητές της ΕΟΚ, οι Κώστας Μπαστούνης (ΕΣΚΑΝΑ/ΕΣΚΑ), Kυριάκος Καραμπατζάκης (ΕΣΚΑΝΑ/ΕΣΚΑ), Παναγιώτης Κουβάτσης (ΕΚΑΣΘ/ΕΑΚΣΧ), Μιχάλης Τσαϊκος (ΕΚΑΣΘ/ΕΑΚΣΧ) και Άγγελος Καραμίντζος (ΕΣΚΑΣΕ).

Οι αθλητές που έχουν επιλεχθεί από τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές, θα μεταβούν στην Καρδίτσα με πούλμαν της ΕΟΚ, που θα αναχωρήσουν την Τριτη 18.06.24 από την Αθήνα (ΟΑΚΑ) και Θεσσαλονίκη (Καυτανζόγλειο), ενώ η επιστροφή είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή 21.06.24.

*Αναλυτικές πληροφορίες για τη μετακίνηση και διαμονή των αθλητών θα αποσταλούν στις ενώσεις με νέο e-mail
  • ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
  • ΤΑΛΙΧΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ(Π.Α.Ο.Κ))
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΚΥΡΓΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΔΕΚΑ)
  • ΚΑΝΑΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ & ΕΞΩΡΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ)
  • ΤΡΥΦΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
  • ΜΠΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ)
  • ΣΤΑΝΙΤΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ)
  • ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΣ)
  • ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ)
  • ΧΩΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
  • ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
  • ΜΑΜΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  • ΠΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ)
  • ΔΟΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  • ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΕΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
  • ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
  • ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ)
  • ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
  • ΠΕΠΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ)
  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
  • ΠΑΠΠΟΥΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
  • ΖΙΩΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ)
  • ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑΣ)
  • ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ)
  • ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Ο ΠΛΑΤΩΝ ΑΟ ΕΚΠ)
  • ΜΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014)
  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ)
  • ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014)
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΑΣ)
  • ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ)
  • ΝΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ)
  • ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
  • ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
  • ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
  • ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ)
  • ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)